History/Veislyno istorija

Pirma rotveilerių vada “ROJAUS SLĖNYJE “ užauginta 1986 metais. Palikuonių susilaukė mūsų pirmoji rotveilerė TEDI.
Oficialiai veislynas” IŠ ROJAUS SLĖNIO “ir veisėjo priedėlis registruotas 1990 m. kovo 17 d, bet veisėjo priedėlį “IŠ ROJAUS SLĖNIO” naudojome ir iki jo regitracijos Lietuvos Kinologų bendrijoje.
Pavadinimas” IŠ ROJAUS SLĖNIO” kilo iš nuostabios sodybos , kurią įsigyjome ieškodami geresnių sąlygų savo augintiniams. Supančios gamtos grožis, šimtametės pušys, tyras šaltinio upelis – tarsi patys šnibždėjo veislynui renkama pavadinimą.

rotveileris rotveileriai rottweilersŠunys mūsų namuose gyveno visuomet. Visada žavėjo didelės veislės, bet rotveileris papirko iškirtinėmis savo charakterio savybėmis – ramumu , pasitikėjimu savimi, stiprybe ir noru bendrauti, tarnauti savo šeimininkui.
Pradėjome domėtis šia veisle ir jos geneologija, tačiau tuometinėje Lietuvoje , bei Tarybų Sąjungoje trūko informacijos apie šią veislę , taipogi buvo pakankamai mažai šios veislės atstovų.
Didelį nuopelną mūsų veislyno sėkmes pradžiai lėmė profesionalus Lenkijos veislynas “KAWALKADA”, sav.Kristina Babirecka. Bendradarbiaujant su juo ,atsivežėme pirmuosius reproduktorius iš Prancūzijos, JAV, Anglijos .

Atsiradus pirmai galimybei įsigyjome pirmuosius augintinius iš Rotveilerio tėvynės Vokietijos, vykdavome į klubines Vokietijos rotveilerio klubo ADRK organizuojamas parodas, nuosekliai domėjomės ADKR genetine statistika, dresavimo ypatumais, sukaupėme daug žinių , kuriomis naudojames veisime .

” Iš Rojaus Slėnio” yra pirmas oficialiai registruotas šunų veislynas Lietuvoje.
rojaus slenis erikaBegalinė meilė šiai veislei ir noras išveisti tobulą Rotveilerį padovanojo daug gražių “IŠ ROJAUS SLĖNIO” augintinių , kurie sėkmingai naudojami veisime ir skina laurus parodose visame pasaulyje , tapo daugelio šalių čempionais,tarptautiniai grožio čempionais, Pasaulio nugalėtojais,  bei prestižinių parodų aukštų  prizinių vietų laimėtojais.
Didžiuojamės , kad mūsų rotveileriai tapo ne vieno veislyno genofondo pagrindu, ne vienos šeimos džiaugsmu ir neatskiriamu draugu, pakerėjusiu žmonių širdis visam likusiam gyvenimui.

Esame be galo laimingi turėdami tokį nuostabų draugą, sargą šalia.
Mūsų augintiniai gyvena puikomis sąlygomis. Šunims priklauso 260 m2 patalpu po stogu, aplink supa šimtametis pušynas.
Labai daug laiko visuomeniniais pagrindais skiriame Rotveilerio veislei. Erika Stepanauskiene FCI Rotveilerių veislės teisėja, Lietuvos Rotveilerių Draugų Klubo prezidentė ( 2008 – 2013; 2013-2018 ) Pasaulinės rotveilerių draugų organizacijos IFR tarybos narė( 2011-2013; 2013-2015;2015-2017). Žurnalo The Rottweiler in the World redaktorė.

Todėl ir toliau stengsimė ir sieksime , kad rotveileris “ IŠ ROJAUS SLĖNIO “džiugintu ir jus, bei taptu pačiu geriausiu Jūsu draugu.2015-2017

Visada laukiame bendraminčių ir su malonumu pasidalinsime savo žiniomis apie šią nuostabią veislę.

Erika, Rimvydas ir Vilija-